Штампа

U sred leta igrali fudbal za devojčicu koja je živela bez struje i vode!
ISTINOČEŽNJA: Slavko Radojčić

Pančevačko „Ognjište“ odnelo humanitarnu pomoć poplavljenima u Belu Palanku

Piroćancima se priključili i Pančevci u akcijama pomoći poplavljenim područjima

PANČEVO: Udruženje Ognjište uplatilo 928.640 dinara za lečenje Minje Matić

Кораци за Мињу, пешачење дуго 92 километра за помоћ девојчици оболелој од спиналне мишићне атрофије

После двадесет сати пешачења, стигли су у манастир Нимник где су их дочекали игуман отац Јелисеј и чланови пожаревачког мото-клуба “Острог”. Они су успели у својој намери, захваљујући добрим људима који су им помагали да издрже.

PANČEVO: Članovi “Ognjišta” hodaju za malu Minju. Kupite njihove korake i pomozite lečenje deteta

Da bi sakupili novčana sredstava za nastavak lečenja malene Minje Matić, devojčice obolele od najtežeg oblika mišićne atrofije, članovi Udruženja dobrih ljudi “Ognjište” će na dan Svetog Luke krenuti na dalek put od Pančeva do manastira Nimnik.

Humanitarni rad udruženja Ognjište privukao pažnju: Ko mala dobra čini, činiće i velika kad mu se ukaže prilika

Nekada je dovoljno da se samo malo potrudimo, da učinimo taj jedan korak više da bismo napravili veliku razliku. Ne kaže se za džabe: "Naše malo može da bude nečije mnogo", a time se rukovodi i Slavko Radojčić, osnivač i predsednik Udruženja dobrih ljudi Ognjište.