Штампа

“Ognjištu” je pripalo priznanje “Vitez tolerancije”
ДЕЧЈИ ОСМЕХ НАЈВЕЋА НАГРАДА: За четири године хуманитарно удружење Огњиште из Панчева учинило много добрих дела широм Србије
ДЕЧЈИ ОСМЕХ НАЈВЕЋА НАГРАДА: За четири године хуманитарно удружење “Огњиште” из Панчева учинило много добрих дела широм Србије

КРЕЋЕ ПЕШКЕ НА ПУТ ДО ЦЕРА ЗА ЛЕЧЕЊЕ МАЛЕНОГ ТОДОРА: Нова мисија Славка Радојчића из панчевачког хуманитарног удружења Огњиште

KREĆE PEŠKE NA PUT DO CERA ZA LEČENJE MALENOG TODORA: Nova misija Slavka Radojčića iz pančevačkog humanitarnog udruženja “Ognjište”

Todor ne puzi i ne hoda, ali će Slavko za njega preći 150 kilometara: Pančevac velikog srca peške ide do Cera
Humani Pančevci za lečenje Mihajla Stamenkova uplatili 310.000 dinara!

Ognjište

ISTINOČEŽNJA: Slavko Radojčić, Aleksandar Prešern, Jovan Crnjin, Aleksandar Šekularac, Stanko Balaban, Bojana i Jovan Opalić

Do sada, a tome ima već tri godine, u Istinoćežnji, nisam pisao o više ljudi zajedno, kao što je sad red, jer, podvig koji su učinili Pančevci, naši sugrađani, nabrojani u naslovu ove rubrike, nije do sad zabeležen

Živanovićima se ispunila želja: Novu godinu će dočekati u svojoj kući

Jedan Pančevac je maloj Vanji, Leontini i Dejanu promenio život i za njih učinio ČAROBNU STVAR! (FOTO)

Uručena pomoć deci sa intelektualnim poteškoćama i invaliditetom

ОБНОВИЛИ КУЋУ ПЕТОРО СИРОЧАДИ: Велика хуманитарна акција у јужнобанатском селу Владимировац, код Алибунара

Petoro dece heroja sa Košara za 2 godine izgubilo oca, baku i mamu: “Bilo je teško, sve se promenilo”

PRIZNANJE: Slavko Radojćić postao Vitez tolerancije

Slavko Radojčić, pokretač i prvi čovek Udruženja dobrih ljudi Ognjište dobitnik je priznanja Vitez tolerancije u kategoriji pojedinci. Slavko se tako našao u društvu 29 pojedinaca u ovoj kategoriji,a u katetogriji ustanove/udruženja priznanja dodeljeno je 11 priznanja, dok proglašeno i 7 „Zlatnih vitezova“.

U sred leta igrali fudbal za devojčicu koja je živela bez struje i vode!
ISTINOČEŽNJA: Slavko Radojčić

Pančevačko „Ognjište“ odnelo humanitarnu pomoć poplavljenima u Belu Palanku

Piroćancima se priključili i Pančevci u akcijama pomoći poplavljenim područjima

PANČEVO: Udruženje Ognjište uplatilo 928.640 dinara za lečenje Minje Matić

Кораци за Мињу, пешачење дуго 92 километра за помоћ девојчици оболелој од спиналне мишићне атрофије

После двадесет сати пешачења, стигли су у манастир Нимник где су их дочекали игуман отац Јелисеј и чланови пожаревачког мото-клуба “Острог”. Они су успели у својој намери, захваљујући добрим људима који су им помагали да издрже.

PANČEVO: Članovi “Ognjišta” hodaju za malu Minju. Kupite njihove korake i pomozite lečenje deteta

Da bi sakupili novčana sredstava za nastavak lečenja malene Minje Matić, devojčice obolele od najtežeg oblika mišićne atrofije, članovi Udruženja dobrih ljudi “Ognjište” će na dan Svetog Luke krenuti na dalek put od Pančeva do manastira Nimnik.

DOBRI LJUDI UPLATILI OGROMAN NOVAC ZA MALU LANU: Naklon do poda za ovu gospodu i gospođe

Humanitarni rad udruženja Ognjište privukao pažnju: Ko mala dobra čini, činiće i velika kad mu se ukaže prilika

Nekada je dovoljno da se samo malo potrudimo, da učinimo taj jedan korak više da bismo napravili veliku razliku. Ne kaže se za džabe: "Naše malo može da bude nečije mnogo", a time se rukovodi i Slavko Radojčić, osnivač i predsednik Udruženja dobrih ljudi Ognjište.